Estordan adlı romanımız Starhaber.tv de

Büyük bir okuyucu kitlesine sahip olan starhaber.tv adlı haber portalı estordan adlı romanımıza geniş yer ayırdı. Sevgili Ali Erturan, Duygu Can ve tüm Star ailesine teşekkürler.

https://www.starhaber.tv/beklenen-roman-cikti-estordan-yayinda

 

Beklenen Roman Çıktı, ESTORDAN Yayında…

Star Haber yazarı Mustafa ÖZBAY’ın beklenen Romanı “ESTORDAN” KDY Kitabevinden çıktı. Estordan kitabı; son derece akıcı, her Müslüman ve Türk gencine ilham verecek dersler sunan, ufuk açan ve çalışmanın önemini anlatan şahane bir eser…

Yazar Mustafa ÖZBAY kitabında; İslam dünyasının geri kalmışlığının en büyük nedeninin teknoloji ve bilimden uzaklaştırılması olduğunun vurgusu yapılırken, yeniden bilimle buluşacak olan İslam dünyasının Türkiye ve Türklerin öncülüğünde yine, yeniden Dünya’ya adaletle hükmeden büyük bir medeniyete dönüşeceğinin vurgusu yapılıyor.

Bu kitapta neler var?

Bir oyunla çıkılan bir yol, bir oyunmuş gibi yapılan savaşlar ve insan hayatının oyuna gelmeyeceği gerçeğiyle görülen rüyalar, hepsi bu kitapta.

O biiir; Bilgisayar oyunları bağımlısı bir çocuğun, küresel sömürü odaklarının tüm komplolarını yerle bir eden bir kişiliğe dönüşümünün muhteşem hikâyesi.

O biiir; Bilgisayar oyunları bağımlılığından, yine yeniden Büyük Türkiye hedefinin en önemli aktörü durumuna gelen bir çocuğun muhteşem romanı.

Bu bir reklam alanı

O biiir; Oyun bağımlısı bir çocuğun dünya mazlumlarının umudu oluşunun müthiş romanıdır.

Konu hakkında görüş aldığımız Yazar Mustafa ÖZBAY, “Şeytani ile Rahmaninin, Hak ile Batılın, Mazlum ile Zalimin, Sömürgeciler ile Koruyucuların mücadelesi başladı. Haydi, sen de yerini al ve bu savaşa katıl; “Hemaf, Hizat, Hakite, ESTORDAN. ” dedi.

Estordan adlı romandan kısa bir bölüm:

“Aslında su, yolunu buldu.

Dünyanın dört bir yanındaki vatan ve ümmet sevdalıları Türkiye’nin yine, yeniden mazlumların koruyucu şemsiyesi olması için mücadele veriyor. Çünkü onlar küçücük yaşta katledilen Rona’nın feryatlarını, yalvarışlarını, sitemlerini duyuyor.

Yazılımcısından siyasetçisine, istihbaratçısından bürokratına, yazarından iş adamına, öğrencisinden ekonomistine, bilim adamından askerine; Arabından Kürtüne, Venezüellalısından Suriyelisine, Ürdünlüsünden İngiliz’ine, Katarlısından Avusturyalısına her kesimden insanlar rüyalarındaki Rona’nın çığlıklarıyla silkelenip kendine geliyor.”

Estordan kitap https://www.kitapyurdu.com/kitap/estordan/557170.html satışa sunuldu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*